МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Голова шацького суду мала «відмазати» раніше судимого

 

Голова Шацького міськрайонного суду Наталія Сушик за посередництвом заступника Луцького міського голови Олександра Рачкова вимагала 10 тисяч доларів за винесення позитивного рішення під час судового розгляду кримінального провадження.

Про це Інформаційному агентству ВолиньPost стало відомо із власних надійних джерел.

Відомо, що Наталія Сушик за посередництвом Рачкова вимагала неправомірну вимогу за позитивне рішення щодо справи чоловіка, який раніше був судимий за злочини, передбачені частинами 1-3 статті 199 Кримінального кодексу України.

У статті йдеться, зокрема, про злочини, пов’язані із виготовлення, зберіганням, придбанням, перевезенням, пересиланням, ввезенням в Україну з метою збуту, а також збутом підробленої національної валюти України у виді банкнот чи металевої монети, іноземної валюти, державних цінних паперів чи білетів державної лотереї.

Правоохоронці задокументували два «транші» передачі хабара – по 5 000 доларів США кожен. А у середу, 25 квітня, Рачкова і Сушик затримали «на гарячому» під час одержання другої частини неправомірної вигоди. Гроші та інші речові докази вилучили під час огляду місця події.

Наразі проводять першочергові слідчі дії для збору доказової бази для подальшого притягнення до кримінальної відповідальності причетних осіб.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Що у декларації судді, яка «засвітилася» у луцькому скандалі

Джерело: www.volynpost.com
26.04.2018

Сьогодні
16 лютого 2019

Анонс подій:Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація