МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Апеляційний суд Рівненської області культову споруду на Дубенщині залишив під тимчасовим арештом

 

Від 2015 року триває протистояння між вірянами УПЦ Московського й УПЦ Київського патріархату. Відкрито два кримінальні провадження, одне з яких до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено зовсім недавно — 2 квітня 2018 року.  
Згідно з даними досудового розслідування, 2 квітня близько 23:30 між вірянами села Птича Дубенського району в чергове загострилось протистояння, в результаті якого було пошкоджено Свято-Успенський храм та декілька осіб отримали тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості.
3 квітня 2018 року слідчий суддя Рівненського міського суду задовольнив клопотання слідчого про накладення тимчасового арешту на будівлю церкви.
10 квітня представник релігійної громади Свято-Успенської єпархії звернулася до суду апеляційної інстанції з апеляційною скаргою, в якій просила ухвалу місцевого суду скасувати, а в задоволенні клопотання слідчого щодо накладення тимчасового арешту на культову споруду відмовити.
Заслухавши доводи представника апелянта, прокурора, пояснення слідчого, взявши до уваги факт багаторічного конфлікту між вірянами села Птича на Дубенщині, наслідком якого є досудові розслідування у кримінальних провадженнях, з метою недопущення злісного порушення громадського порядку і попередження вчинення нових кримінальних правопорушень, колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Апеляційного суду Рівненської області ухвалу місцевого суду залишила без змін, апеляційну скаргу представника — без задоволення.

Джерело: Прес-служба Апеляційного суду Рівненської області
04.05.2018

Сьогодні
19 лютого 2019

Анонс подій:Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація