МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Судья Окружного админсуда Киева поймалась на взятке

 

Сотрудники Главного управления по борьбе с коррупцией и организованной преступностью Службы безопасности Украины совместно со Специализированной антикоррупционной прокуратурой разоблачили на взятке судью Окружного административного суда Киева.

Оперативники спецслужби встановили, що суддя вимагала десять тисяч доларів від одного з учасників судового розгляду адміністративної справи за винесення рішення на його користь. Правоохоронці затримали зловмисницю на робочому місці під час отримання першої частини хабара у розмірі дві тисячі американських доларів.

Відкрито кримінальне провадження за ст. 368 Кримінального кодексу Україні. Наразі прокурорами САП вирішується питання щодо оголошення судді про підозру в скоєнні злочину та скерування до Вищої ради правосуддя подання про відсторонення від посади.

Тривають слідчо-оперативні дії.

Джерело: glavnoe.ua
11.05.2018

Сьогодні
19 лютого 2019

Анонс подій:Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація