МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

КСУ анонсував рішення щодо подань про скасування депутатської недоторканності

 

Конституційний суд України найближчим часом визначиться щодо подань від народних депутатів України та Президента України про скасування депутатської недоторканності. Про це сьогодні сказав під час брифінгу голова Конституційного суду України Станіслав Шевчук, передає кореспондент УНН.

"Ми відкрили справу ще з тих двох проектів (проекти законів від Президента і народних депутатів - ред.) і перейшли в закриту частину. Я думаю, найближчим часом ми визначимося з цим питанням", - сказав Шевчук, відповідаючи на запитання про те, коли варто очікувати рішення за поданнями народних депутатів та Президента про скасування депутатської недоторканності.

Нагадаємо, 16 квітня 2018 року голова КСУ Шевчук повідомляв, що вони не затягуватимуть з розглядом подань від народних депутатів України та Президента України щодо скасування депутатської недоторканності. 

Верховна Рада в жовтні 2017 року направила два законопроекти про зняття недоторканності з народних депутатів до Конституційного суду - президентський № 7203 і депутатський № 6773.

Олександр Сивачук

Джерело: www.unn.com.ua
11.05.2018

Сьогодні
19 лютого 2019

Анонс подій:Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація