МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Нідерландські експерти оцінили результати роботи уповноважених органів пробації в м. Києві та Київській області

 

16 травня 2018 року в Центрі Суддівських студій пройшла робоча зустріч представників Центру пробації з нідерландськими колегами проекту МАТРА «Пробація та альтернативні санкції в Україні», за участі представника Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції Міністерства юстиції України.

Учасники зустрічі обговорили кількісні та якісні показники базового дослідження нідерландського експерта Лідеке Шакель. Нідерландські експерти оцінили результати роботи уповноважених органів пробації пілотного регіону в м. Києві та Київській області в напрямку виконання покарань, непов’язаних з позбавленням волі.

Експерти визначили подальші перспективи роботи із суддями та прокурорами в пілотному регіоні та напрями удосконалення роботи під час визначення оцінки ризиків вчинення повторного кримінального правопорушення, яка враховується в складенні досудової доповіді відносно засудженого. Наостанок учасники обговорення узгодили графік заходів міжнародного формату за участі всіх гравців кримінального процесу.

Проект МАТРА реалізується Центром міжнародного правового співробітництва (CILC), Нідерландським Гельсінським комітетом (NHC) та Центром суддівських студій (СJS) та має на меті надати цільову підтримку в напрямку впровадження ефективної системи пробації в Україні.

Джерело: www.facebook.com
16.05.2018

Сьогодні
16 лютого 2019

Анонс подій:Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація