МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Члени робочої групи з питань вдосконалення залучення присяжних для відправлення правосуддя в Україні відвідали Галицький районний суд м. Львова

 

За підтримки програми USAID «Нове правосуддя» та Державної судової адміністрації України 04 та 05 червня 2018 року у м. Львові відбулося виїзне засідання робочої групи з питань вдосконалення залучення присяжних для відправлення правосуддя в Україні.

 У перший день заходу учасники відвідали Галицький районний суд м. Львова, під час якого голова суду та водночас Голова робочої групи Ірина Волоско ознайомила присутніх із досвідом суду в роботі з присяжними, з метою його врахування при формуванні плану дій для реалізації ключових завдань на покращення процесу залучення громадян в якості присяжних при відправленні правосуддя.

 До участі у засіданні були також залучені представники Державної судової адміністрації України, Національної школи суддів України, представники органів місцевого самоврядування, правники, адвокати, науковці, представники неурядових організацій, що здійснюють діяльність із моніторингу процесу судової реформи; представники міжнародних донорських організацій, що підтримують судову реформу в Україні та присяжні Галицького районного суду м. Львова.

 Члени робочої групи провели активну дискусію щодо існуючих проблемних питань, пов’язаних із формуванням корпусу присяжних, залученням їх до процесу відправлення правосуддя та обговорили орієнтовний план дій, спрямований на їх вирішення.

 Основними напрямами на цьому етапі діяльності робоча група визначила підготовку національної просвітницької кампанії, впорядкування процедур під час формування органами місцевого самоврядування списків присяжних, вдосконалення організації роботи з присяжними безпосередньо в судах, а також напрацювання необхідних змін до чинного законодавства.

Джерело: gl.lv.court.gov.ua
05.06.2018

Сьогодні
20 травня 2019

Анонс подій:

 

 


Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація