МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

А розплідник тибетських мастифів і нині там...

 

А саме — на території ВАТ «Рівненський радіотехнічний завод», що на вулиці Данила Галицького, 25, у Рівному. Цю земельну ділянку самовільно зайняв керівник цього товариства Юрій Бойко, яке наразі перебуває в стані ліквідації. Договір оренди закінчився ще 27 листопада 2014 року. Відтоді утримувач розплідника користується територією незаконно, без погодження з Рівненською міською радою.

До різних інстанцій за останні кілька років надійшли численні скарги від мешканців висоток на вул. Данила Галицького, а також студентів університету, яким сусідство з собаками також не до вподоби. Однак жодній з інстанцій для проведення перевірок на територію розплідника зайти не вдалося. Достеменно й невідомо, скільки собак там перебуває.

Нагадаємо, що 19 січня 2018 року Апеляційний суд Рівненської області залишив заочне рішення Рівненського міського суду від 20 жовтня 2017 року без змін. Згідно з ним утримувачеві розплідника тибетських мастифів необхідно було звільнити самовільно зайняту земельну ділянку.  

2 квітня 2018 року Рівненський міський суд залишив без задоволення заяву Юрія Бойка про визнання виконавчого листа від 5 березня 2018 року про зобов’язання звільнити самовільно зайняту земельну ділянку на вулиці Данила Галицького, 25, у Рівному, шляхом знесення розплідника собак.

Утримувач розплідника оскаржив ухвалу місцевого суду в апеляційному порядку. В апеляційній скарзі він просив визнати виконавчий лист Рівненського міського суді від 5 березня 2018 року таким, що не підлягає до виконання. Крім того, переконував суд у необхідності скасувати ухвалу Рівненського міського суду та постановити нову про задоволення його апеляційної скарги.

Апеляційний суд Рівненської області, розглянувши матеріали справи, заслухавши доводи сторін, а також взявши до уваги ту обставину, що згідно зі статтею 18 Цивільного процесуального кодексу України, судові рішення, що набрали законної сили, обов’язкові для всіх органів державної влади і органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, посадових чи службових осіб та громадян, та підлягають виконанню на всій території України, а наведені позивачем в апеляційній скарзі порушення норм процесуального права, допущені судом першої інстанції, не можуть бути підставою для задоволення апеляційної скарги, оскільки вони носять формальний характер і мають на меті штучне затягування виконання судового рішення, ухвалу Рівненського міського суду від 2 квітня 2018 року залишив без змін, апеляційну скаргу — без задоволення.

Відтак, Юрію Бойку все ж доведеться вивільнити земельну ділянку, а тибетським мастифам — змінити адресу.

Джерело: Прес-служба Апеляційного суду Рівненської області
19.06.2018

Сьогодні
17 лютого 2019

Анонс подій:Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація