МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Суддя став жертвою дифамації від сторони у справі про захист репутації

 

Найкращий захист — напад. Це правило вирішила перевірити одна зі сторін у справі. Однак нападати стала не на опонента, а на суддю, що заборонено не тільки у футболі.

Судді Господарського суду м.Києва Сергію Морозову випало розглядати спір про захист ділової репутації. Позивач оцінив завдані йому медіа-ресурсом збитки у 125 тис. грн. І вже невдовзі відчув на собі всю силу ЗМІ.

Як ідеться в повідомленні (№2858/0/6-18), спочатку із суддею просто намагалися зустрітись і поговорити. Потім біля готелю, який належить тестю судді, зібрався натовп, керований чоловіком, котрий представився журналістом інформагентства, що проходить у справі як третя особа. «Він закликав людей нищити майно готелю, власноручно вибивав двері та завдавав шкоду майну», — констатується в повідомленні.

Проте суддя не звернув уваги на цей факт, оскільки не має стосунку до бізнесу батьків своєї дружини. Тоді наступного дня на сторінках видання з’явилася стаття, в якій С.Морозову приписувалися незаконні дії щодо облаштування готелю, а також містилася інша неправдива інформація.  Більше того, згодом журналіст у супроводі групи осіб прийшов до ГСК й зажадав зустрічі із суддею.

Усі ці дії С.Морозов оцінює як втручання в правосуддя та вияв неповаги. Про це він повідомив не тільки Вищу раду правосуддя, а й Генерального прокурора.

Джерело: zib.com.ua
20.06.2018

Сьогодні
16 лютого 2019

Анонс подій:Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація