МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Технічну допомогу у створенні ІР-суду надасть уряд Великої Британії

 

Вища кваліфікаційна комісія суддів України та Університет Квін Мері в Лондоні підписали Меморандум про співпрацю. Про це повідомляє прес-служба ВККСУ.

Відповідний документ передбачає співробітництво з метою виконання Проекту щодо надання технічної допомоги у створенні Вищого суду з питань інтелектуальної власності за підтримки уряду Великої Британії та Посольства Великої Британії в Україні.

Зокрема, спільна діяльність Проекту з Комісією включатиме: моніторинг конкурсу на зайняття вакантних посад суддів Вищого суду з питань інтелектуальної власності; проведення підготовки переможців конкурсу до Вищого суду з питань інтелектуальної власності в рамках програми, розробленої Проектом; організацію робочого візиту новообраних суддів ІР-суду до Великої Британії з метою обміну досвідом у вирішенні справ щодо захисту прав інтелектуальної власності; надання підтримки у питаннях комунікації з іншими урядовими та судовими установами, міжнародними донорами для сприяння імплементації Проекту.

Метою Проекту Університету Квін Мері в Лондоні щодо надання технічної допомоги у створенні Вищого суду з питань інтелектуальної власності є надання рекомендацій уряду України щодо створення ІР-суду з використанням досвіду провідних світових юрисдикцій щодо судочинства в галузі інтелектуальної власності.

Головними завданнями Проекту є підготовка рекомендацій щодо створення та функціонування суду з питань інтелектуальної власності на основі порівняльного аналізу провідних світових юрисдикцій стосовно судочинства в галузі інтелектуальної власності; проведення підготовки переможців конкурсу на посади суддів ІР-суду; організація робочого візиту новообраних суддів до Лондона з метою ознайомлення з роботою судів Великої Британії, що займаються розглядом справ з питань захисту інтелектуальної власності, Патентного відомства Великої Британії та проведення зустрічей  з фахівцями у галузі інтелектуальної власності.

Проект фінансується спільним Фондом підтримки належного врядування Міністерства Великої Британії з міжнародного розвитку та Міністерства закордонних справ Великої Британії за підтримки Посольства Великої Британії в Україні.

Джерело: www.ukrainepravo.com
20.06.2018

Сьогодні
19 лютого 2019

Анонс подій:Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація