МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Реорганізація судів починається: зареєстровано новий суд в апеляційному окрузі

 

В Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань зареєстровано Південно-західний апеляційний господарський суд. Про це повідомляє прес-центр судової влади.

Південно-західний апеляційний господарський суд в апеляційному окрузі включатиме Миколаївську, Одеську та Херсонську області, з місцезнаходженням у місті Одесі.

Одеський апеляційний господарський суд буде продовжувати здійснення правосуддя до початку роботи нового суду.

Почне свою роботу новоутворений Південно-західний апеляційний господарський суд з дня, визначеного  у повідомленні голови цього суду про початок роботи, розміщеного в газеті "Голос України" відповідно до ч. 6 ст. 147 ЗУ «Про судоустрій і статус суддів». 

Нагадаємо, що на виконання Указу Президента «Про ліквідацію апеляційних господарських судів та утворення апеляційних господарських судів в апеляційних округах» №454/2017 мають бути ліквідовані апеляційні господарські суди та утворені нові апеляційні господарські суди в апеляційних округах.

Джерело: ukrainepravo.com
20.06.2018

Сьогодні
19 лютого 2019

Анонс подій:Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація