МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Британський суд заборонив вказувати стать X в паспортах

 

Позивачка в суді Лондона заявила, що вимога вказати свою стать в документі є дискримінацією за гендерною ознакою Високий суд Великобританії відхилив позов місцевої жительки Крісті Елан-Кейн, яка вимагала прийняти новий тип гендерно нейтральних паспортів.

Про це пише ВВС.

Позивачка наполягала на тому, щоб влада ввела спеціальну категорію X в паспортах для громадян, які не визначилися зі своєю статтю. За її словами, вимога вказати свою стать в документі є дискримінацією за гендерною ознакою і суперечить праву на приватне життя.

Суддя Джеремі Бейкер заявив, що діюча паспортна політика Великобританії цілком обгрунтована і не порушує закон. Раніше з даного питання висловилися міністерство внутрішніх справ Великобританії. У відомстві звернули увагу на те, що введення третьої гендерної категорії потребують серйозних змін в законодавство і може негативно позначитися на особисту безпеку людини.

Джерело: hromadskeradio.org
22.06.2018

Сьогодні
19 лютого 2019

Анонс подій:Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація