МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

ВС поставить крапку в тривалій суперечці між ГРД та ВККС

 

Верховний Суд 26 червня продовжить розгляд справи співкоординатора Громадської ради доброчесності Віталія Титича проти ВККС та, ймовірно, вже завтра винесе фінальне рішення у цій справі.

Як повідомили «ЗіБ» в прес-службі ГРД, Касаційний адміністративний суд Верховного Суду (вул. Московська 8) о 15:00 годині продовжить розгляд позову співкоординатора Громадської ради доброчесності Віталія Титича щодо визнання незаконними та протиправними змін до Регламенту Вищої кваліфікаційної комісії суддів.

Нагадаємо, зміни до Регламенту ВККС прийняла наприкінці минулого року.

На думку ГРД, Комісія на сайті не повідомила про пленарне засідання, на якому нібито приймалися відповідні зміни. Рада вважає, що це було зроблено всупереч Конституції, адже ВККС не має повноважень визначати правила роботи громадського органу. Саме тому В.Титич, співкоодинатор ГРД, подав позов до суду, щоб відстояти своє право взяти повноцінну участь у переатестації суддів.

Раніше представники ВККС подали клопотання про залучення всіх членів ГРД, навіть тих, які вийшли зі складу ради, до участі у справі, аби пересвідчитися, що їхня думка щодо незаконності положень Регламенту Комісії  співпадає із думкою позивача В.Титича. Зазначимо, що аналогічне клопотання про залучення в процес членів ВККС, суд не задовольнив.

Детальніше про конфлікт між ГРД та ВККС читайте в матеріалі: «Семеро в КАСці».

Джерело: zib.com.ua
25.06.2018

Сьогодні
19 лютого 2019

Анонс подій:Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація