МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Верховний суд спростував свою ліквідацію

 

Та звернувся до правоохоронних органів щодо неправдивої інформації в держреєстрі юросіб

Верховний суд спростував інформацію щодо початку процедури його ліквідації та звернувся до правоохоронних органів через оприлюднення неправдивої інформації у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб. Про це йдеться в повідомленні на сайті Верховного суду.

«Відомості про те, що Верховний суд України перебуває в процесі припинення, не відповідають дійсності, оскільки розпорядчого акта про припинення, реорганізацію або ліквідацію Верховного суду України уповноваженим органом не видавалося. Ліквідаційна комісія не створювалася. Уповноважена особа від імені юридичної особи публічного права з конституційним статусом до державного реєстратора не зверталася», – йдеться в повідомленні.

Крім того, щодо факту внесення таких відомостей до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань уповноваженою особою повідомлено до правоохоронних органів.

Як зазначається, 23 червня на веб-порталі щотижневого юридичного видання «Судово-юридична газета» з’явилася інформація про те, що «Процедура ліквідації Верховного суду Украини як юридичної особи почалася 21 червня 2018 року. Про це свідчать дані з Єдиного державного реєстру юридичних осіб».

Нагадаємо: 15 грудня 2017 року новий ВСУ розпочав роботу, одночасно з початком роботи нового суду припинили функціонувати старий Верховний суд та вищі спецсуди.

Станом на 15 грудня призначено 113 суддів суду з 200 максимально можливих.

Головою ВС шляхом таємного голосування обрали Валентину Данішевську, а її заступником – Богдана Львова.

Джерело: mind.ua
26.06.2018

Сьогодні
19 лютого 2019

Анонс подій:Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація