МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Суддю з Вишгорода звільнили за вчинення істотного дисциплінарного проступку

 

Вища рада правосуддя звільнила з посади судді Вишгородського районного суду Київської області Володимира Підкурганного за вчинення істотного дисциплінарного проступку.

Як повідомляють у ВРП, дисциплінарну справу стосовно судді Вишгородського райсуду було відкрито за заявами голови ГС «Українська спілка Автомайдан» про проведення спеціальної перевірки згідно із Законом України «Про відновлення довіри до судової влади в Україні».

У заявах зазначалося, що суддя прийняв рішення про накладення адміністративних стягнень на осіб, які були учасниками масових акцій протесту в період із 21 листопада 2013 року до дня набрання чинності Законом України «Про відновлення довіри до судової влади в Україні», у вигляді позбавлення права керування транспортними засобами на підставі статті 122-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення за невиконання водієм вимог працівника міліції про зупинку транспортного засобу, а тому повинен пройти перевірку відповідно до пункту 4 частини першої статті 3 Закону України «Про відновлення довіри до судової влади в Україні».

12 червня 2018 року до Вищої ради правосуддя надійшло подання про звільнення судді Вишгородського районного суду Київської області.

Тому Вища рада правосуддя ухвалила звільнити Підкурганного Володимира Володимировича з посади судді Вишгородського районного суду Київської області на підставі пункту 3 частини шостої статті 126 Конституції України.

Джерело: ukrainepravo.com
27.06.2018

Сьогодні
19 лютого 2019

Анонс подій:Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація