МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Складання та подання бюджетної фінансової звітності за допомогою автоматизованої системи електронної звітності АС «Є-Звітність»

 

Наказом Міністерства фінансів України від 02.03.2018 №340 затверджено Зміни до Порядку складання бюджетної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів. Цей наказ набрав чинності 17.04.2018.

У змінах передбачено, що форми звітності складаються та подаються із застосуванням автоматизованої системи подання електронної  звітності з використанням електронного цифрового підпису клієнтів Державної казначейської служби України (далі- АС «Є-Звітність»).

Починаючи з 02.07.2018, клієнти Державної казначейської служби України повинні складати та подавати бюджетну звітність за ІІ квартал 2018 року  тільки із застосуванням АС «Є-Звітність».

АС «Є-Звітність» передбачає створення особистого електронного кабінету розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів для створення та подання електронної бюджетної звітності. АС «Є-Звітність» являє собою єдиний формат подання електронної звітності для всіх клієнтів Державної казначейської служби України і є важливим кроком на шляху модернізації системи бухгалтерського обліку в державному секторі економіки.

Фінансова звітність подається до органів Державної казначейської служби України на електронних носіях згідно з вимогами автоматизованої системи. При цьому застосовуються вимоги законодавства про електронні документи та електронний документообіг.

Переваги подання звітності в електронному вигляді полягають у тому, що документи на наявність арифметичних помилок перевіряються автоматично, а отже заощаджується час на відправлення звітності в електронному вигляді за допомогою спеціальних програм через мережу Інтернет.

Поряд з іншими одержувачами бюджетних коштів Вінницький апеляційний адміністративний суд теж перейшов на електронний документообіг в частині складання та подання бюджетної фінансової звітності. Використання автоматизованих форм бюджетної звітності зменшує затрати робочого часу на заповнення форм звітності, складання самого звіту працівниками відділу матеріально-технічного забезпечення, планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності та, у свою чергу, прискорює час перевірки поданої звітності органами Державної казначейської служби України.

Джерело: Прес-служба ВААС
04.07.2018

Сьогодні
16 лютого 2019

Анонс подій:Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація