МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Виробнича практика без пригод?! Тільки не у ВААС! »

 

У контексті відзначення днів адміністративної юстиції в Україні у ВААС для практикантів   організували квест "Мети досягає той,  хто її прагне".

Подивитись на роботу суду зсередини та безпосередньо долучилитись до виконання посадових обов'язків працівників апарату -  це стандартний набір завдань під час проходження практики у суді. Цьогорічні літні студенти-практиканти із ДонНУ отримали можливість не просто стати на деякий час частиною ВААС,  а й інтеративно закріпити здобуті навички і досить нестандартно показати,  чого ж вони навчились у суді. 

Усе відбувалось так:  студенти поділились на три команди,  і кожна,  отримавши наставника,  вирушила по своєму маршруту.

Завдання квесту були потрійні: спочатку учасникам потрібно було розшифрувати назву структурного підрозділу,  знайти його і виконати на місці запропоновану задачу.  За успішне виконання квестівці отримували відмітку "зараховано" і чергове завдання із закодованою назвою наступної "контрольної точки" . 

У відділах студентам потрібно було показати наскільки вони засвоїли роботу у судовій установі.  Вони визначали суть спору та розраховували суму судового збору за нього, долучали документи до матеріалів справи і в  паперовому, і в електронному вигляді,  направляли копію документа та навіть формували особову справу працівника суду. 

Варто відмітити неабиякий запал учасників,  вони із неймовірною швидкістю "ганяли"  між поверхами будівлі і вправно виконували усі завдання.  Місце фінішу також було зашифроване: коли студенти зібрали усі таблички із "контрольними точками", на звороті знайшли чергову шараду,  розгадавши яку дізнались, куди бігти востаннє.

Це було змагання в змаганні: дешифровка,  пошук,  практичні завдання і при цьому конкуренція із суперниками,  адже переможець той,  хто фінішував першим.

Сили команд були майже на рівних і вони закінчували квест із невеликим часовим відривом.

На фініші усі були "захекані",  але задоволені,  адже,  як відмітили самі студенти,  це було надзвичайно активно і захопливо, і такого ще ніколи не було!

Як усе відбувалось дивіться у відеосюжеті:

Джерело: Прес-служба ВААС
04.07.2018

Сьогодні
19 лютого 2019

Анонс подій:Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація