МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

САП та НАБУ за час своєї роботи повідомили про підозру 34 суддям – Холодницький

 

Спеціалізована антикорупційна прокуратура та Національне антикорупційне бюро України за час своєї роботи повідомили про підозру 34 суддям. Про це сказав в ефірі телеканалу "Прямий" заступник Генерального прокурора – керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький, передає УНН.

"Ми зробили статистику по суддях. Так з 34-х підозр, які я підписав особисто 34-м суддям за цей період роботи, 20 суддів – це були за матеріалами Служби безпеки України, 12 матеріалів – це був департамент захисту економіки… Тобто без них були б ще менші результати. І ми розуміємо, що ці органи відіграли роль, необхідну для встановлення новостворених органів. І це теж треба розуміти і треба визнавати, а не критикувати постійно, що хтось хороший, а хтось поганий", - зазначив керівник САП.

Як повідомляв УНН, у травні 2018 року СБУ спільно з НАБУ та САП викрили на хабарі суддю одного з районних суддів Дніпра.

Джерело: www.unn.com.ua
05.07.2018

Сьогодні
19 лютого 2019

Анонс подій:



Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатися



Наші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація