МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Звільнення суддів ВСУ загрожує безперервності дії Конституції (звернення)»

 

Про це заявили судді Верховного Суду України у зверненні до голови Конституційного суду України Станіслава Шевчука з повідомленням про неконституційні та незаконні дії, направлені на ліквідацію ВСУ.

Відповідне звернення опубліковано на офіційному сайті ВСУ, повідомляє «ЗіБ».

У зверненні ВСУ попросив суддів КСУ звернути увагу на те, що можливе звільнення суддів ВСУ становить загрозу для безперервності дії Конституції України.  Зокрема, унеможливить відновлення діяльності Верховного Суду України — юридичної особи публічного права з конституційним статусом, перейменованого Законом №1401-III на Верховний Суд.

Також судді ВСУ зазначили, що питання звільнення суддів ВСУ може вирішити лише Пленум Верховного Суду України, який складають працюючі судді ВСУ.

Крім того, як зазначили судді ВСУ, новопризначені судді ВС позбавлені права займати посади у новому ВС, оскільки на час набрання змінами до Конституції України 30 вересня 2016 року вони у складі ВСУ не перебували.

Ознайомитися зі зверненням ВСУ можна за посиланням.

Джерело: zib.com.ua
10.07.2018

Сьогодні
16 лютого 2019

Анонс подій:Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація