МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

З картки судді зникло 2000 грн, а за рухом коштів на ній стежили

 

Напевне вас здивувало б, якби хтось надіслав дані вашої зарплатної картки із переліком платежів та їх призначенням. Звісно, Україна не Швейцарія, але якась банківська таємниця все ж існує.

Така інформація здивувала і Тетяну Левицьку із Шевченківського районного суду м.Києва. Повідомлення її чоловікові надійшло від особи, яка назвалася працівником СБУ і наполегливо запрошувала того на зустріч. В якості аргументу на Вайбер прислали скаргу, що начебто направлена до НАБУ та голові суду. В ній-то і містилися відомості про рух коштів.

Потім був ще один дзвінок і новий платіжний документ, який був проведений з картки судді нібито за оренду приміщення. Причому 2000 грн. дійсно були списані, хоча жінка стверджує, що не робила такий платіж.

Водночас у суді з’явився оператор з відеокамерою, який представився як член ГО «Ініціативи майбутнього». Він безцеремонно почав вести зйомку, хоча не отримав на це дозволу, й заявив, що його цікавить не ця справа, а саме діяльність Т.Левицької. Загалом чоловік подав 12 клопотань про зйомку в різних провадженнях за її участі.

Це можна було б вважати збігом, якби згадана скарга до НАБУ не була підписана представником тієї ж ГО. «Співробітник СБУ» також зазначав, що гроші з картки судді пішли їх опонентам у справі.

Суддя вирішила, що краще із цими подіями розберуться у Генеральній прокуратурі та Вищій раді юстиції (№3365/0/6-18).

Джерело: zib.com.ua
10.07.2018

Сьогодні
17 лютого 2019

Анонс подій:Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація