МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Від посади відсторонено суддю з Києва, яку підозрюють в хабарництві

 

Вища рада правосуддя відсторонила від посади суддю Окружного адміністративного суду Києва Олену Власенкову, обвинувачену в отриманні хабара в розмірі 2 тис. доларів. Про це на засіданні 7 серпня сказав голова ВРП Ігор Бенедисюк, пише «Лівий берег».

Так рада задовольнила подання генерального прокурора Юрія Луценка про звільнення з посади судді.

Власенкову відсторонено від посади до набуття чинності обвинувального вироку або закриття кримінального провадження щодо неї.

Нагадаємо, 1 серпня Спеціалізована антикорупційна прокуратура передала в Голосіївський районний суд Києва справу проти Власенкової.

11 травня правоохоронці затримали її за підозрою в отриманні 2 тис. доларів хабара. За даними САП, суддя вимагала в одного з учасників судового розгляду неправомірну вигоду за прийняття рішення на його користь в розмірі 10 тис. доларів і була затримана під час отримання першого «траншу» в розмірі 2 тис. доларів.

Джерело: ukrainepravo.com
07.08.2018

Сьогодні
22 липня 2019

Анонс подій:

 

 


Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація