МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

У Апеляційному суді Києва побили адвоката

 

7 серпня у приміщенні Апеляційного суду м. Києва представники одного з радикальних угруповань побили адвоката Олега Поваляєва.

Про це «ЗіБ» повідомили в прес-службі НААУ.

Так, адвокат під час судового засідання зробив зауваження особам з символікою однієї з праворадикальних організацій, які поводили себе провокаційно, намагаючись зірвати судове засідання. У відповідь на зауваження двоє з них схопили адвоката за руки, а третя особа нанесла удар рукою в область обличчя.

Під час перерви у судовому засідання група молодиків, в кількості біля 30 осіб, погрожувала адвокату фізичною розправою у зв`язку з тим, що він на їх думку, захищає не того, кого «треба».

Зі сторони поліції, яка була присутня під час вказаних подій, не було жодної реакції.

За вказаним фактом адвокатом подане повідомлення про кримінальне правопорушення, наразі адвокат проходить медичне обстеження для встановлення ступеню тяжкості тілесних ушкоджень.

Вказана ситуація буде предметом розгляду на черговому засіданні Комітету захисту прав адвокатів НААУ, що відбудеться 10 серпня 2018.

Нагадаємо, що це вже не перший випадок нападу на адвоката в приміщенні суду. Нещодавно у будівлі Апеляційному суді Києва 27 липня сталася сутичка між групою учасників праворадикальної організації С14 і адвокатом Валентином Рибіним.

Джерело: zib.com.ua
07.08.2018

Сьогодні
22 липня 2019

Анонс подій:

 

 


Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація