МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Чотирьом суддям у США загрожує імпічмент через корупцію

 

Чотирьом суддям Вищого апеляційного суду штату Західна Вірджинія загрожує імпічмент через зловживання посадовими обов'язками та корупцію.

Відповідне рішення вже прийнято на рівні профільного комітету місцевого Сенату, повідомило в середу центральне американське видання The Hill.

"Комітет з питань юстиції Сенату штату затвердив 14 статей про імпічмент проти всіх чотирьох діючих суддів Вищого апеляційного суду Західної Вірджинії",- зазначається у повідомленні.

За інформацією місцевої газети Charleston Gazette-Mail, причинами такого рішення стали, зокрема, "зайві та щедрі" витрати діючими суддями грошей платників податків, неналежне управління справами й корупція. Крім того, суддям закидається зневажне ставлення до виконання обов'язків. Здебільшого, місцеві законодавці акцентували увагу на те, що "судді використовували державні ресурси й гроші, щоб набити свої кишені та фінансувати власний спосіб життя".

Причому, двоє з чотирьох – головний суддя Маргарет Воркмен і суддя Робін Девіс – фігурують у чотирьох статтях про імпічмент. Ще один, суддя Бет Уолкер є об'єктом двох статей, йдеться в публікації.

Що стосується четвертого судді, Аллена Лафі, йому присвячено вісім звинувачувальних статей. Крім того, йому закидаються додаткові звинувачення, пов'язані зі зловживанням доступом до державних ресурсів. Лафі також став об'єктом федерального обвинувального акту, який вказує на шахрайство з використанням пошти і електронних засобів зв'язку, неодноразове надання неправдивої інформації федеральному агенту, перешкоджання правосуддю та вплив на свідків. У червні Лафі було відсторонено від виконання обов'язків, й окреме судове засідання по ньому має розпочатися в жовтні.

Затверджені Комітетом статті будуть поставлені на голосування в Сенаті штату. Якщо дві третини законодавців підтримають це рішення, формальна процедура імпічменту суддів Вищого апеляційного суду штату буде доведена до виконання.

Джерело: www.ukrinform.ua
08.08.2018

Сьогодні
22 липня 2019

Анонс подій:

 

 


Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація