МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

ВРП відсторонила двох викритих на хабарах суддів

 

Вища рада правосуддя тимчасово відсторонила двох суддів у зв'язку з притягненням їх до кримінальної відповідальності.

Відповідні рішення ВРП ухвалила за результатом розгляду клопотань заступника генерального прокурора - керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького, інформує Управління інформації та забезпечення комунікаційної діяльності ВРП.

"Тимчасово, до 4 жовтня 2018 року, відсторонити суддю Барського районного суду Вінницької області Хитрука Володимира Миколайовича від здійснення правосуддя у зв'язку з притягненням до кримінальної відповідальності", - йдеться у рішенні.

За даними САП, Хитрук "підозрюється в отриманні від адвоката неправомірної вигоди у розмірі 1 000 гривень за закриття адміністративного провадження у справі про вчинення громадянином В. адміністративного правопорушення, передбаченого статтею 130 КУпАП (керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції), у зв'язку із малозначністю вчиненого правопорушення".

Окрім того, ВРП тимчасово, до 29 жовтня 2018 року, відсторонила суддю апеляційного суду Черкаської області Володимира Пономаренка від здійснення правосуддя у зв'язку з притягненням до кримінальної відповідальності.

Як зазначено в клопотанні САП, Пономаренко "підозрюється в одержанні відповідно до висунутої ним раніше вимоги від громадянина Г. неправомірної вигоди в розмірі 30 000 гривень за вплив на суддів Соснівського районного суду міста Черкас, які мали розглядати справи про адміністративні правопорушення, передбачені статтею 130 Кодексу про адміністративні правопорушення (керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції), стосовно зазначеного громадянина".

Повідомляється також, що суддю затримано 27 серпня 2018 року відразу після вчинення злочину, а 29 серпня 2018 року генеральним прокурором Юрієм Луценком складено повідомлення про підозру судді у вчиненні кримінального правопорушення, яке того самого дня йому вручено.

Джерело: www.ukrinform.ua
11.09.2018

Сьогодні
22 квітня 2019

Анонс подій:

 

 


Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація