МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

В Росії судді призначають адмінарешти учасникам пенсійних протестів

 

У різних регіонах Росії судді призначають адміністративні арешти учасникам недільних протестів проти пенсійної реформи.

Про це повідомляєють Грани.ру, з посиланням на "Медіазону".

Так, Альберт Раянов в Новосибірську отримав 30 діб за статтею 20.2 КоАП (порушення порядку проведення публічних заходів). Такий тривалий арешт може бути призначений лише по частині 8 цієї статті (повторне порушення).

Координатор томського штабу Олексія Навального Ксенія Фадєєва заарештована на 15 діб за тією ж частини 8 статті 20.2.

Тим часом справа за таким же звинуваченням, сфабрикована проти краснодарського активіста Віталія Немцева, була припинено за відсутністю складу правопорушення. Тим часом двох інших краснодарців, Вілена Дьоміна та Дмитра Світнева, в.о. координатора місцевого штабу Навального, відправили по частині 8 статті 20.2 під арешт на 10 діб.

У Казані по цій же частині тієї ж самої статті по 4 діб отримали Булат Хайруллін, Булат Хасанов і Вадим Степанов.

Різні суди Петербурга заарештували кілька десятків людей на терміни від 3 до 10 діб. 

У Москві 10 діб арешту отримав член федерального комітету Лібертаріанської партії блогер Михайло Светов. Йому постановили частину 6.1 статті 20.2 КоАП (участь в "несанкціонованому" заході, що спричинило перешкоди роботі інфраструктури).

Співробітник тамбовського штабу Навального Леонід Яригін, затриманий ще перед акцією 9 вересня, оштрафований за частиною 8 цієї ж статті на 300 тисяч рублів. У Челябінську пенсіонеру Андрію Маніченко призначили за таким же звинуваченням штраф 75 тисяч.

За даними ОВС-Інфо, всього в Росії в зв'язку з акціями проти пенсійної реформи затримали не менш 1018 чоловік. З них в Петербурзі, за різними даними, в поліцію потрапили від 509 до більш ніж 600 демонстрантів, з яких 438 залишили на ніч у відділах. У Єкатеринбурзі в поліцію були доставлені щонайменше 183 затриманих. Третє місце зайняв Краснодар (60 затриманих), четверте - Перм (48), п'яте - Москва (43).

Крім того, проти двох учасників московських протестів - 24-річного Віктора Федосєєва і 36-річного Василя Костильова - фабрикуються кримінальні справи за частиною 1 статті 318 КК (застосування небезпечного насильства до представника влади), яка передбачає до п'яти років колонії. Обом пред'явлені звинувачення у нападах на поліцейських. Очікується, що вже в понеділок пройдуть суди про відправку демонстрантів в СІЗО. Як Федосєєв, так і Костильов від дачі показань відмовляються.

Джерело: argumentua.com
11.09.2018

Сьогодні
22 квітня 2019

Анонс подій:

 

 


Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація