МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Корупція і недовіра до судової системи, як і раніше, головні перешкоди для інвестицій в Україну

 

Нестабільна валюта займає третє місце серед негативних факторів для інвестицій.

Широкомасштабна корупція і відсутність довіри до судової системи третій рік поспіль є основними перешкодами для інвестування в Україну. Такий висновок можна зробити з результатів опитування, які провели інвестиційні компанії "Драгон Капітал" (Київ) і "Європейська бізнес асоціація" (ЄБА).

"Вже третій рік, на жаль, на першому місці серед зазначених інвесторами проблем, що стримують інвестування в Україну, є корупція. Показник дещо знизився порівняно з минулим роком, але все одно залишається на першому місці", - сказав президент Томаш Фіала під час форуму "Реанімаційного пакету реформ".

За його словами, на другому місці - недовіра до судової влади, на третьому - нестабільна валюта та фінансова система на тлі погіршення ставлення міжнародних інвесторів до країн, що розвиваються. Відповідно чинник монополізації влади олігархами і конфлікт інтересів між політиками і бізнесом змістився на четверте місце. На п'ятому місці - військовий конфлікт з Росією.

Повідомлялося, що обсяг прямих іноземних інвестицій в Україну за перше півріччя зріс на 3,3% і склав $ 1,3 млрд. Лідерство з інвестицій в Україну належить РФ. У першому півріччі $ 436 млн надійшло від інвесторів з Росії, що становить 34,6% від загального обсягу.

За даними НБУ, обсяг псевдоіноземних інвестицій, які насправді мають українське походження, в 2017 році склав $ 270 млн, або 10,4% всіх зовнішніх прямих інвестицій в Україну.

Джерело: dt.ua
11.09.2018

Сьогодні
22 квітня 2019

Анонс подій:

 

 


Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація