МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Напади на суддів пов’язують з їхніми відкритими деклараціями

 

Таку думку висловив Голова Ради суддів України Олег Ткачук під час зустрічі суддів Шевченківського районного суду міста Києва з представниками правоохоронних органів району, на якій мова йшла про розслідування справи про погрози, які отримували судді через один з мобільних додатків на свої телефони та знаходили на вітровому склі своїх автомобілів.

Як повідомили  «ЗіБ»  в прес-службі РСУ, правоохоронні органи повідомили, що справа розслідується, задіяні відповідні технічні і людські ресурси, підозрюваних поки що немає. Відтак, вони переконані, що позаяк погрози розсилалися через мобільний додаток і цей прийом аналогічно було застосовано проти суддів Харківського апеляційного суду, робота фахівців з кіберполіції та запити на ресурси, яким належать мобільні додатки, все ж дадуть позитивні результати.

Народний депутат України, радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко зазначив, що зловмисникам не вдасться уникнути відповідальності, ховаючись у мережі Інтернету.

О.Ткачук висловив свою думку щодо «закриття» декларацій суддів, які знаходяться у відкритому доступі і, з якими пов'язуються останні напади на суддів.

«Відкриті декларації суддів були вимогою часу та суспільства. Більшість з нас витратили багато сил і часу для того щоб відновити своє чесне ім'я, а з ним і довіру до суду, тому ми не можемо говорити про їх закриття, ми можемо говорити тільки про зміни в законодавстві, які стосуються, до прикладу, терміну внесення змін щодо майнового стану, чи про електронну реєстрацію усіх, хто заходить у реєстри, але про повне «закриття» мова не йтиме», — зазначив О.Ткачук.

Джерело: zib.com.ua
08.10.2018

Сьогодні
24 травня 2019

Анонс подій:

21-22 травня

Круглий стіл "Обговорення питання запровадження пілотного проекту по досудовим доповідям"

 


Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація