МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Що зараховується до суддівського стажу, пояснила ДСА

 

Державна судова адміністрація України надала роз’яснення щодо перерахунку стажу роботи на посаді судді у зв’язку з внесенням змін до статті 137 Закону України «Про судоустрій і статус суддів».

Як повідомили в прес-службі ДСА, 5 серпня 2018 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» у зв’язку з прийняттям Закону України «Про Вищий антикорупційний суд» від 12.07.2018 № 2509-VIII, передає «Закон і Бізнес».

Законом № 2509-VIII статтю 137 Закону України від 02.06.2016 № 1402–VIІІ «Про судоустрій і статус суддів» доповнено частиною другою такого змісту:

«До стажу роботи на посаді судді також зараховується стаж (досвід) роботи (професійної діяльності), вимога щодо якого визначена законом та надає право для призначення на посаду судді».

У зв’язку із зазначеним спільним листом керівники органів судової влади надали роз’яснення місцевим та апеляційним судам стосовно здійснення перерахунку стажу роботи на посаді судді.

Ознайомитись з інформацією щодо стажу, необхідного для посади судді можна за посиланням.

Джерело: zib.com.ua
06.11.2018

Сьогодні
22 липня 2019

Анонс подій:

 

 


Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація