МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Презентовано тестову версію системи «Електронний суд»

 

6 листопада 2018 року відбулася презентація одного із ключових модулів ЄСІТС – «Електронний суд». Про це повідомило Управління інформації та забезпечення комунікаційної діяльності ВРП.

Заступник Голови Державної судової адміністрації України Сергій Чорнуцький, директор департаменту підтримки користувачів державного підприємства «Інформаційні судові системи» Борис Мацера та в.о. генерального директора державного підприємства «Інформаційні судові системи» Дмитро Дубінко продемонстрували роботу модуля «Електронний суд».

Після презентації програми «Електронний суд», яка, зокрема, передбачає можливість подання до ВРП електронних заяв та скарг, Тетяна Малашенкова винесла на обговорення пропозиції ВРП до технічного завдання із впровадження ЄСІТС, в тому числі, які надійшли до Постійної комісії від судів та дотичних до роботи судової системи державних інституцій.

Члени Постійної комісії мали можливість обговорити з розробниками проблемні питання впровадження та функціонального наповнення модуля «Електронний суд»: опціональні можливості оформлення заяви, зазначення конкретних відомостей про ознаки дисциплінарного проступку судді,  посилання на фактичні обставини, докази, оформлення додатків, процеси реєстрації, авторозподілу, ідентифікації особи, судової справи тощо.

За результатами обговорення за ініціативи Програми USAID «Нове правосуддя» було прийнято рішення про залучення експерта для оцінки зручності використання продуктів електронного суду та побудови дружнього користувачеві інтерфейса програми.

Джерело: ukrainepravo.com
07.11.2018

Сьогодні
22 липня 2019

Анонс подій:

 

 


Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація