МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Влада Італії за рішенням суду може стягнути з Католицької Церкви до 5 млрд євро

 

Влада Італії має стягнути з Католицької Церкви кошти, які не були сплачені з податку на нерухомість за період з 2006 по 2011 роки.

Таке рішення прийняв Європейський суд. За експертною оцінкою йдеться про чималу суму - у чотири-п'ять мільярдів євро, повідомляє euronews.com.

Відзначається, що кілька років тому європейські судді прийшли до висновку, що повернути кошти заднім числом неможливо. Але тепер вони скасували вердикт.

На цей час Церква в Італії звільнена від сплати податку на нерухомість у разі, якщо належні до Церкви об'єкти використовуються у некомерційних цілях. Під цю статтю підпадають лікарні та школи для незаможних: установи, від яких Церква не отримує дохід.

Секретар Єпископської конференції Італії Стефано Руссо визнав, що Церква повинна платити податок на нерухомість, якщо мова йде про комерційні об'єкти, зокрема про готелі або платні школи і клініки, які перебувають у власності Католицької Церкви.

Джерело: religions.unian.ua
06.11.2018

Сьогодні
22 липня 2019

Анонс подій:

 

 


Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація