МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

ВРП звільнила з посади суддю Господарського суду Сумської області

 

За результатами кваліфікаційного оцінювання Вікторія Рунова не відповідає займаній посаді.

Вища рада правосуддя 27 вересня 2018 року розглянула матеріали про звільнення шістьох суддів з посад на підставі підпункту 4 пункту 161 розділу XV «Перехідні положення» Конституції України відповідно до подань з рекомендаціями Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

Вища кваліфікаційна комісія суддів України рекомендувала звільнити суддів, яких за результатами кваліфікаційного оцінювання визнано такими, що не відповідають займаним посадам, повідомляє прес-служба ВРП.

За результатами розгляду матеріалів Рада ухвалила звільнити на підставі підпункту 4 пункту 161 розділу XV «Перехідні положення» Конституції України Рунову Вікторію Вікторівну з посади судді господарського суду Сумської області.

Водночас Вища рада правосуддя ухвалила відкласти розгляд матеріалів про звільнення суддів з посад на підставі підпункту 4 пункту 161 розділу XV «Перехідні положення» Конституції України відповідно до подань з рекомендаціями Вищої кваліфікаційної комісії суддів України:

Нізік Олени В’ячеславівни — з посади судді Красногвардійського районного суду міста Дніпропетровська;

Палія Сергія Анатолійовича — з посади судді Ширяївського районного суду Одеської області;

Погасій Ольги Федорівни — з посади судді Московського районного суду міста Харкова;

Марка Романа Івановича — з посади судді Львівського апеляційного господарського суду.

Розгляд питання щодо матеріалів про звільнення на підставі підпункту 4 пункту 161 розділу XV «Перехідні положення» Конституції України Сиротникова Романа Євгеновича з посади судді Московського районного суду міста Харкова відкладено на 20 листопада 2018 року.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що Вища рада правосуддя розглянула матеріали щодо звільнення суддів за загальними обставинами, а саме у відставку та за власним бажанням.

Також суддю Каланчацького райсуду відсторонено від правосуддя за клопотанням САП. ВРП ухвалила задовольнити клопотання керівника САП Назара Холодницького і тимчасово відсторонити суддю, що була притягнута до кримінальної відповідальності.

Джерело: sud.ua
08.11.2018

Сьогодні
22 липня 2019

Анонс подій:

 

 


Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація