МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Громадську раду доброчесності оберуть 17 грудня, - ВККСУ

 

Збори розпочнуться о 10 годині

У понеділок, 17 грудня 2018 року, у приміщенні Вищої кваліфікаційної комісії суддів України відбудуться збори представників громадських об’єднань для призначення членів Громадської ради доброчесності (ГРД). Про це повідомляє РБК-Україна, посилаючись на прес-службу ВККСУ.

Збори розпочнуться о 10 годині. Зокрема, участь у зборах візьмуть 12 громадських об'єднань.

Нагадаємо, посольство США повідомляло, що спільна робота Вищої кваліфікаційної комісії суддів і громадської ради доброчесності (ГРД) є обов'язковою умовою успішної судової реформи в Україні.


Додамо, що 25 березня Громадська рада доброчесності припинила участь в процесі кваліфікаційної оцінки суддів. В ГРД відзначили, що Вища кваліфікаційна комісія суддів України менш ніж за рік має намір переатестувати 6 тис. суддів, а 23 березня одна з її колегій за півтори години провела співбесіди з 9 суддями.

РБК-Україна писало, що ВККСУ у понеділок, 12 листопада, розпочала кваліфікаційне оцінювання для 566 кандидатів, котрі беруть участь у другому конкурсі на посади суддів Верховного суду та для 270 кандидатів, що претендують на посади суддів Вищого антикорупційного суду.

Джерело: www.rbc.ua
05.12.2018

Сьогодні
26 квітня 2019

Анонс подій:

 

 


Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація