МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Суд відмовився видалити статтю про корупцію Пашинського на ринку озброєння

 

Нардеп називав публікацію такою, що спрямована на підрив обороноздатності країни.

Господарський суд Києва відмовився на вимогу польської компанії Wtorplast зобов'язати журнал "Новое время" видалити статтю про корупцію при закупівлі бойових машин піхоти (БМП) для української армії.

Про це передають Українськi Новини з посиланням на рішення суду.

У зазначеній статті в корупції викрили народного депутата Сергія Пашинського (фракція "Народний фронт") і його сина. Нардеп назвав публікацію такою, що спрямована на підрив обороноздатності країни. А головний редактор журналу Віталій Сич заявляв, що представники депутата погрожували йому через цю статтю.

Зазначається, що в статті йдеться про можливу корупційну складову при закупівлі БМП у 2016-2017 роках Житомирським бронетанкових заводом.

Підприємство купувало списані з озброєння БМП-1 1980-х років випуску у польської компанії Wtorplast. Вона ж, в свою чергу, спочатку купувала їх у чеської компанії Excalibur Army по 20-25 тис. євро за одиницю – тобто за ціною металобрухту, згідно з документами, наявними в розпорядженні журналу. Україні ж при цьому одна БМП вартістю обходилася в 205 тис. доларів.

Компанія Wtorplast назвала наведену в статті інформацію помилковою і зажадала від журналу зокрема видалити всі згадки про неї. Однак, суд відмовив у задоволенні всіх позовних вимог.

Раніше повідомлялося, що госкоцерн "Укроборонпром" переплачує польській компанії 76,5 тис. доларів за кожну закуплену БМП.

Джерело: ua1.com.ua
08.01.2019

Сьогодні
24 червня 2019

Анонс подій:

 

 


Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація