МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Троє суддів порушили правила подачі електронних декларацій

 

Національне агентство з питань запобігання корупції направило до суду адмінпротоколи стосовно 3 суддів за несвоєчасне подання декларацій та повідомлень про суттєві зміни у майновому стані.

Зокрема, складено протокол стосовно судді Окружного адміністративного суду м. Києва Сергія Нагорянського. Національне агентство встановило, що суддя несвоєчасно подав до Реєстру декларацій повідомлення про суттєві зміни в майновому стані після отримання заробітної плати за час вимушеного прогулу за період з 01.04.2011 по 31.03.2015 в розмірі, що значно перевищує 50 прожиткових мінімумів для працездатних осіб: 725,9 тис. гривень.

Крім того, за несвоєчасне подання щорічної декларації за 2017 рік складено протоколи стосовно суддів Рівненського окружного адміністративного суду Оксани Дудар та Господарського суду Чернігівської області Вячеслава Моргуна.

Зазначимо, відповідальність за подання завідомо недостовірних відомостей у декларації, що відрізняються від достовірних на суму від 100 до 250 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, передбачена частиною четвертою статті 172-6 КУпАП, а за несвоєчасне подання декларації та неповідомлення або несвоєчасне повідомлення про суттєві зміни у майновому стані – частинами першою та другою цієї статті.

Складення протоколу і направлення його до суду не означає визнання особи винною у вчиненні правопорушення, а є підставою для провадження у справі про адміністративне правопорушення у судовому порядку.

Джерело: ukrainepravo.com
07.02.2019

Сьогодні
17 липня 2019

Анонс подій:

 

 


Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація