МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Судді ОАСК працюють з навантаженням, більшим середнього по країні, - статистичні дані

 

Окружний адміністративний суд міста Києва у 2018 році розглянув по суті понад 15 тисяч адміністративних позовів, а це фактично на 4500 тисячі більше, ніж минулого року. Загалом же торік на розгляді у суді знаходилось  майже 45 тисяч справ та матеріалів, з яких понад 26 тисяч надійшло у 2018 році.

Варто зауважити, що найбільша кількість надходження справ спостерігалась у категоріях щодо обчислення, призначення, перерахунку, надання, одержання пенсійних виплат, соціальних виплат, спорів у сфері публічної житлової політики – понад 6000 справ, що пов’язано із внесенням змін до Кодексу адміністративного судочинства України  стосовно підсудності спорів щодо соціального захисту громадян окружним, а не місцевим загальним судам. У 2018 році на 40% збільшилось і надходження справ щодо адміністрування податків, зборів, платежів , а також контролю за дотриманням вимог податкового законодавства.

Окрім цього, слід підкреслити, що у 2018 році із понад 15 тисяч позовів, які було розглянуто по суті, задоволено позов майже у 8700 випадках. Зазначимо, що до Окружного адміністративного суду міста Києва з Шостого апеляційного адміністративного суду надійшло майже 9500 тисяч переглянутих рішень у справах, з яких залишено без змін – понад 7800.  

Варто зазначити, що наразі в середньому провадженні кожного судді знаходиться майже 600 справ та матеріалів, а у 2018 році цей показник становив - понад 1100. Наведені цифри показують, що й надалі триває надмірне навантаження на суддів Окружного адміністративного суду міста Києва, що безумовно впливає на строки розгляду адміністративних справ. Нагадаємо, що  у 2015 році лише 19, а у 2016-2017 роках – 17 з 49 суддів мали право здійснювати правосуддя.

Джерело: court.gov.ua
08.02.2019

Сьогодні
17 липня 2019

Анонс подій:

 

 


Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація