МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Суд заблокував стягнення з Ощадбанку 124 мільйонів

 

У Генпрокуратурі заявляють, що запобігли стягненню з ПАТ «Державний ощадний банк України» понад 124 млн грн.

Відповідна інформація оприлюднена на сайті відомства.

Зазначається, що ГПУ вступила у розгляд справи, у якій безпідставно задоволено позов Tactical Business LLP та стягнуто з державного банку понад 124 млн грн.

Так, між комерційною структурою та Ощадбанком було укладено кредитний договір, на забезпечення якого передано в іпотеку банку нерухоме майно та земельні ділянки.

У зв’язку з неповерненням коштів за кредитним договором банком в рахунок заборгованості було звернуто стягнення на вказане майно.

Разом з тим, не виконавши зобов’язань, комерційна структура намагалася стягнути з банку частину вартості заставного майна, яка начебто перевищує боргове зобов’язання на суму понад 124 млн грн.

Водночас прокурор під час апеляційного розгляду довів безпідставність заявлених вимог з огляду на відповідність оцінки спірного майна розміру наявної заборгованості за кредитним договором. Київський апеляційний господарський суд 2 жовтня 2018 року скасував незаконне судове рішення та відмовив у позові комерційній структурі.

Однак Tactical Business LLP звернулася до суду з касаційною скаргою. Зрештою постановою Верховного суду від 6 березня поточного року рішення суду апеляційної інстанції було залишено без змін, а понад 124 млн грн залишилися на рахунках "Ощадбанку".

Джерело: www.ukrinform.ua
12.03.2019

Сьогодні
24 травня 2019

Анонс подій:

21-22 травня

Круглий стіл "Обговорення питання запровадження пілотного проекту по досудовим доповідям"

 


Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація