МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Суд знову продовжив домашній арешт помічниці викритого НАБУ судді

 

Суд продовжив нічний домашній арешт помічниці судді Приморського районного суду міста Маріуполя Донецької області Ігоря Сараєва Тетяни Золотар до 5 травня.

Таке рішення ухвалила слідча суддя Солом'янського районного суду міста Києва Олена Курова, повідомляє «Слово і Діло».

Прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Ігор Щур просив суд продовжити домашній арешт Золотар на два місяці, оскільки досудове розслідування триває, а ризики перешкоджання слідству не зменшилися.

Вивчивши матеріали клопотання, суддя Курова задовольнила його. Так, вона продовжив нічний домашній арешт помічниці судді з забороною покидати житло з 22 до 7 години ранку до 5 травня.

Як відомо, Сараєва і Золотар викрили на «гарячому». За версією слідства, Золотар була пособником судді в одержанні неправомірної вигоди в 15 тисяч гривень за винесення рішення у справі про адміністративне правопорушення. Гроші передавалися двома траншами. Відразу після передачі другої частини неправомірної вигоди суддя і був викритий «на гарячому».

Нагадаємо, суд продовжив відсторонення помічниці викритого НАБУ судді Сараєва. Раніше детективи встановили, що суддя Сараєв і його помічниця Золотар під час одержання неправомірної вигоди були в рукавичках.

Джерело: www.slovoidilo.ua
12.03.2019

Сьогодні
24 травня 2019

Анонс подій:

21-22 травня

Круглий стіл "Обговорення питання запровадження пілотного проекту по досудовим доповідям"

 


Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація