МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Судді Голосіївського районного суду Києва трактують обстріл будівлі як втручання у здійснення правосуддя

 

Вища рада правосуддя винесе відповідне рішення щодо повідомлених фактів

Після обстрілу Голосіївського районного суду Києва Вища рада правосуддя розгляне повідомлення про втручання у діяльність судді щодо здійснення правосуддя. Про це повідомляє прес-центр судової влади України.

Про обстріл Голосіївського районного суду та втручання у здійснення правосуддя судді Чередніченко Наталія Петрівна і Мирошниченко Оксана Володимирівна повідомили до Генпрокуратури і Вищої ради правосуддя.

Суддя Мирошниченко Оксана Володимирівна уточнила, що обстріляли у тому числі її службовий кабінет. З червня 2018 року сплив п'ятирічний термін її повноважень як судді, тож вона не чинить правосуддя, однак вважає вказану подію тиском на суддів Голосіївського районного суду міста Києва.

Відповідне повідомлення внесли до реєстру повідомлень про втручання в діяльність судді щодо здійснення правосуддя. Вища рада правосуддя проведе перевірку викладених суддею фактів та ухвалить відповідне рішення.

Нагадаємо, у ніч 12 березня обстріляли будівлю Голосіївського районного суду. У результаті пошкоджено фасад і вікна приміщення.

Правоохоронці вилучили і відправили на експертизу гільзи. Вирішується питання про відкриття кримінальної справи за статтею "Хуліганство" (ч. 4 ст. 296 ККУ). Зловмисникам може загрожувати до семи років позбавлення волі.

Джерело: ua.112.ua
13.03.2019

Сьогодні
24 травня 2019

Анонс подій:

21-22 травня

Круглий стіл "Обговорення питання запровадження пілотного проекту по досудовим доповідям"

 


Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатися



Наші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація