МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Президентські вибори: оприлюднено посібник для суддів

 

Посібник орієнтований на суддів адміністративних та місцевих судів.

Прес-центр судової влади України поширив посібник «Вибори Президента України 2019: посібник для суддів».

Посібник для суддів з виборів президента України-2019 — про судове врегулювання виборчих спорів. Він підготовлений у 2019 році за сприяння Міжнародної фундації виборчих систем (IFES) у співпраці з Національною школою суддів України (НШСУ).

Як зазначено, у посібнику висвітлено міжнародні стандарти у сфері виборів, зміст положень Конституції України, Закону «Про вибори Президента України» та прийнятих з метою реалізації їх положень підзаконних актів з питань організації підготовки та проведення виборів президента України.

Посібник орієнтований на суддів адміністративних та місцевих судів і може бути використаний ними при вирішенні виборчих спорів, пов’язаних з підготовкою та проведенням чергових виборів.

Нагадаємо, «Судово-юридична газета» писала, чи готові українці взяти участь в голосуванні на виборах-2019. 83% опитаних кажуть про свою готовність прийти на виборчі дільниці.

Також ми повідомляли про основні аспекти голосування вдома. Яким чином реалізувати своє виборче право та проголосувати 31 березня виборцеві, котрий за станом здоров’я не здатний потрапити до виборчої дільниці.

Джерело: sud.ua
13.03.2019

Сьогодні
24 травня 2019

Анонс подій:

21-22 травня

Круглий стіл "Обговорення питання запровадження пілотного проекту по досудовим доповідям"

 


Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація