МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Відповідачка назвала суддю недостойною її судити

 

Справу про повернення кредиту вже один раз розглядали, але суд скасував рішення на підставі заяви відповідачки, що кредитного договору вона не укладала й це підробка. Розгляд по другому колу зупинився через її небажання оплачувати почеркознавчу експертизу.

У провадженні Устинівського районного суду Кіровоградської області перебувала цивільна справа за позовом банку проти особи про стягнення кредиту. Справа потрапила на розгляд до судді Світлани Атаманової.

Проте відповідачці не сподобалася суддя, і вона заявила відвід. Громадянка, наголосила, що С.Атаманова не достойна її судити, та порадила їй повертатися на Полтавщину. Свої думки жінка підкріпила погрозами, заявивши, що суддя тут працювати не буде, бо про неї напишуть у газеті, що водитиме на судові засідання своїх внуків. Крім того, було висловлено міркування, що судове засідання навмисне затягують, щоб дочекатися хабара.

Виговорившись, відповідачка покинула зал судових засідань, хоча розгляд ще не завершили.

Щоб з’ясувати правду, суддя постановила провести експертизу почерку. Проте громадянка відмовилась оплачувати відповідні послуги.

С.Атаманова поскаржилася до Вищої ради правосуддя (№1107/0/6-19) і попросила вжити відповідних заходів. До заяви вона додала диск із відеозаписом засідання.

Джерело: zib.com.ua
13.03.2019

Сьогодні
24 травня 2019

Анонс подій:

21-22 травня

Круглий стіл "Обговорення питання запровадження пілотного проекту по досудовим доповідям"

 


Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація