МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Судді антикорупційного суду будуть незалежними від влади - Петро Порошенко

 

В Україні запрацював Вищий антикорупційний суд. Напередодні там склали присягу 38 суддів. Відбір із кількасот кандидатів тривав сім місяців, за участі міжнародних експертів.

Петро Порошенко наголосив: судді, які беруться до виконання обов'язків, будуть незалежними від влади, зокрема й від президента. Створення Антикорупційного суду - було вимогою західних партнерів та МВФ. Уже влітку туди передадуть понад 200 справ, які розслідували Національне антикорупційне бюро та Антикорупційна прокуратура.

"Минулого року, ухвалюючи профільний закон про ВАС ми твердо вірили, що цей суд не тільки посилить судову систему. Суд стане справжньою опорою для нашої держави, в надзвичайно важливій і чутивій сфері, сфері боротьби з корупцією. І через зміни профільного законодавства в Україні працюють Європейські стандарти судочинства. Ми вдосконалюємо кримінальний процес використовуючи найкращі світові практики, насамперед практику Європейського суду з прав людини", - говорить  Петро Порошенко, президент України.

Олександр Васильченко

Джерело: podrobnosti.ua
12.04.2019

Сьогодні
24 червня 2019

Анонс подій:

 

 


Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація