МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Міжнародний кримінальний суд не дозволив розслідування щодо Афганістану після санкцій США

 

Судді Міжнародного кримінального суду у Гаазі відхилили прохання відкрити розслідування щодо можливих військових злочинів американських військ в Афганістані.

Як повідомляє "Європейська правда", відповідну заяву розповсюдила прес-служба суду.

 "Палата попереднього розслідування ІІ Міжнародного кримінального суду (МКС) одностайно відхилила прохання прокурора про розслідування злочинів проти людства та військових злочинів на території Ісламської Республіки Афганістан . Судді вирішили, що розслідування ситуації в Афганістані на цьому етапі не буде служити інтересам правосуддя", - йдеться у заяві.

У листопаді 2017 року прокурор МКС звернувся до суддів з проханням доручити йому розслідування можливих воєнних злочинів і злочинів проти людства в Афганістані з 1 травня 2003 року, у тому числі в регіонах, де ЦРУ тримали ув'язнених.

15 березня цього року Сполучені Штати оголосили про запровадження візових обмежень для співробітників МКС, які причетні до розслідування щодо американських військових в Афганістані.

Джерело: www.eurointegration.com.ua
12.04.2019

Сьогодні
24 червня 2019

Анонс подій:

 

 


Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація