МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Злочинне угруповання підозрюється у крадіжках на Рівненщині

 

Триває досудове розслідування у кримінальному провадженні за двома статтями: частиною третьою ст.185 (крадіжка, поєднана з проникненням у інше приміщення) та частиною третьою ст.296 (хуліганство) Кримінального кодексу України. Фігурантами справи є шість осіб, які вже раніше притягувалися до кримінальної відповідальності, один з них за умисне вбивство.

Учасники злочинної групи підозрюються в тому, що 18 квітня 2018 року за попередньою домовленістю прибули автомобілем в смт Мізоч Здолбунівського району Рівненської області, де, використовуючи спеціально приготовлені засоби для злому замків, незаконно проникли в магазин «Подаруночок», звідки таємно викрали ювелірні вироби із срібла та золота, завдавши шкоду на загальну суму близько 20 0000 гривень.

Крім того, 25 жовтня 2018 року підозрювані незаконно проникли до приміщення магазину «Продуктовий кошик», який знаходиться в с. Ситне Радивилівського району, де таємно викрали кошти в сумі 1000 грн., двадцять блоків цигарок та масляний обігрівач, спричинивши шкоду на суму близько 5000 гривень.

Того ж дня, двоє з підозрюваних громадянин А. та О., перебуваючи на подвір’ї будинку, що по вул. Ст. Бандери в м. Рівне, безпричинно застосували до громадян Г.А., О.О., М.Ю. та О.С. фізичне насильство, спричинивши останнім тілесні ушкодження.

Рівненським міським судом від 26 жовтня 2018 року  підозрюваним обрано запобіжний захід - тримання під вартою.

20 березня 2019 року Рівненський міський суд задовольнив клопотання слідчого та продовжив підозрюваним строк тримання під вартою.

Захисник підозрюваних оскаржив ухвали місцевого суду в апеляційному порядку, переконуючи в суді, що стороною обвинувачення, на його думку, не надано достатніх доказів, які б підтверджували існування ризиків, на які вказує слідчий у клопотанні, а тому просив обрати їм запобіжний захід, не пов’язаний з триманням під вартою.

Прокурор у засіданні суду апеляційної інстанції заперечувала проти задоволення апеляційних скарг захисника, покликаючись на ризики переховування підозрюваних від суду та продовження злочинної діяльності, оскільки учасники угрупування раніше є неодноразово судимими.

Рівненський апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати з розгляду кримінальних справ рішення слідчого судді місцевого суду щодо продовження строку тримання під вартою підозрюваним до 25 квітня 2018 року залишила без змін.

Джерело: Прес-служба Рівненського апеляційного суду
12.04.2019

Сьогодні
24 червня 2019

Анонс подій:

 

 


Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація