МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 

 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Коли можна не пред’являти страховий поліс поліції – висновок суду

 

Джерело: Дорожній Адвокат

Водій не зобов’язаний пред’являти інспектору страховий поліс, якщо зупинка автомобіля незаконна – висновок столичного суду.

Законом передбачено чіткі підстави зупинки автомобіля поліцією автомобіля. Якщо зупинка була незаконною, або інспектор не вказав причину зупинки така зупинка вважається незаконною.

Під час зупинки автомобіля водій не пред'явив на вимогу інспектора поліс страхування. Мотивом відмови стала відсутність, на думку водія, законних підстав для зупинки автомобіля. За непред’явлення полісу інспектором винесено відносно водія штраф у розмірі 425 грн.

Київський апеляційний адміністративний суд, розглядаючи матеріали даної справи, рішенням від 25.03.2019 №373/165/19 наголосив: правовою підставою для виникнення у водія обов'язку пред'явити інспектору поліції страховий поліс є наявність законної причини зупинки, якою зокрема є порушення ПДР.

При цьому, суд зробив висновок, що у даному випадку були відсутні законні підстави для зупинки транспортного засобу, «а тому у водія не виникало обов'язку пред'явити інспектору страховий поліс», сказано в рішенні суду.

Читайте також: Українець створив авто на водні за $400: відео

Джерело: auto.24tv.ua
14.05.2019

Сьогодні
29 травня 2020

Анонс подій:

 

 

 


Архів заходів Центру>>

 


 

Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

 

Архів публікацій>>

 


 

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація