МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 

 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Президент підписав указ про відбір кандидатів до Європейського суду з прав людини від України

 

Кандидатів на посаду судді ЄСПЛ відбиратимуть за результатами конкурсу.

Президент Володимир Зеленський підписав указ щодо врегулювання відбору кандидатів на посаду судді Європейський суд з прав людини оголосив дату розгляду кримського позову України до Росії Європейський суд з прав людини оголосив дату розгляду кримського позову України до Росії Європейського суду з прав людини від України.

Про це повідомили у пресслужбі глави держави.

"З метою забезпечення добору кандидатів для обрання суддею Європейського суду з прав людини від України на виконання Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод та протоколів до неї, відповідно до пункту 3 частини першої статті 106 Конституції України постановляю затвердити Положення про проведення конкурсу з добору кандидатів для обрання суддею Європейського суду з прав людини від України", - йдеться у тексті указу.

Також Зеленський дав доручення утворити Комісію для проведення конкурсу з добору кандидатів для обрання суддею Європейського суду з прав людини від України та затвердити її персональний склад, ліквідувавши комісію, що була утворена попереднім президентом Петром Порошенком.

До того ж Зеленський розпорядився оголосити конкурс з добору кандидатів для обрання суддею ЄСПЛ від України, проведення якого має забезпечити новоутворена комісія.

"Міністерству закордонних справ України забезпечити проведення тестування учасників конкурсу з добору кандидатів для обрання суддею ЄСПЛ від України щодо визначення рівня володіння ними офіційними мовами Ради Європи; внесення в установленому порядку до Ради Європи за результатами проведення конкурсу списку кандидатів для обрання суддею ЄСПЛ від України", - зазначається у документі.

Цей указ набирає чинності від дня його опублікування.

Окрім цього, згідно з указом Зеленського, були визнані такими, що стратили чинність, укази президента України від 1 листопада 2007 року №1043 "Про Порядок проведення конкурсу з добору кандидатів для обрання суддею Європейського суду з прав людини від України" та від 4 квітня 2019 року №100 "Про конкурс із добору кандидатів для обрання суддею Європейського суду з прав людини від України".

Нагадаємо, раніше Зеленський призначив дев'ятьох нових суддів Зеленський призначив дев'ятьох нових суддів Зеленський призначив дев'ятьох нових суддів місцевих судів.

Джерело: tsn.ua
10.06.2019

Сьогодні
12 липня 2020

Анонс подій:

 

 

 


Архів заходів Центру>>

 


 

Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

 

Архів публікацій>>

 


 

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація