МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 

 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Як зорі складуться: екс- суддя КС спрогнозував, коли отримаємо рішення щодо розпуску ВР

 

Було оголошено, що завтра Конституційний суд лише розпочне розгляд президентського рішення щодо розпуску парламенту. Якщо судді дуже поспішатимуть, то рішення зможуть озвучити, щонайменше, післязавтра.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» на телеканалі ZIK висловив суддя Конституційного суду України у 2006-2015 роках Віктор Шишкін.

Коментуючи майбутнє засідання Конституційного суду щодо законності рішення президента про розпуск парламенту, він наголосив: завтра той не зможе оголосити рішення.

«Було оголошено, що завтра лише починається розгляд. Далі хтось повинен підготувати проект рішення, який буде обговорюватись. Це, як мінімум післязавтра – якщо вже дуже поспішати, а може й в четвер або п’ятницю», – розповів Шишкін.

Якщо ж КС справді вирішить, що указ президента був неконституційним, тоді анулюється увесь процес підготовки до виборів. Однак, якщо таке рішення озвучать вже після 21 липня, тоді вже «нічого не буде».

«Сам указ, нібито, вважатиметься неконституційним. Однак, як на мене, відбулось волевиявлення народу. Воно є вищим. Нічого, ввійде в історію як неконституційний акт. Але це моя суб’єктивна думка щодо цього», – наголосив Шишкін.

Однак, він зазначив: все ж сподівається на «здоровий глузд суддів» і що рішення винесуть до виборів.

«Буде це цього тижня чи на початку наступного – то вже як зірки складуться», – сказав експерт.

Водночас він зазначив: для юридичного припинення діяльності коаліції, мав би відбутись юридичний факт.

Як повідомлялось раніше, депутати від «Народного фронту» надали Конституційному Суду докази того, що коаліція «Європейська Україна» юридично і фактично існувала у ВР VIII скликання.

Джерело: zik.ua
10.06.2019

Сьогодні
12 липня 2020

Анонс подій:

 

 

 


Архів заходів Центру>>

 


 

Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

 

Архів публікацій>>

 


 

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація