МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Суд продовжив обов'язки підозрюваному НАБУ судді з Маріуполя

 

Суд до 22 липня продовжив дію обов'язків, покладених на суддю Приморського районного суду міста Маріуполя Донецької області Ігоря Сараєва, якого Національне антикорупційне бюро і Спеціалізована антикорупційна прокуратура підозрюють в одержанні неправомірної вигоди.

Таке рішення 2 липня ухвалила слідча суддя Солом'янського районного суду міста Києва Вікторія Жовноватюк за результатами розгляду клопотання прокурора САП, повідомляє «Слово і Діло».

Прокурор САП просив суд продовжити Сараєву обов'язки, оскільки ризики перешкоджання слідству не зменшилися і продовжують існувати. Проте вивчивши клопотання, суддя задовольнила його частково. Так, Жовноватюк продовжила дію наступних обов'язків: прибувати за кожною вимогою; не відлучатися з Маріуполя без дозволу; повідомляти про зміну свого місця проживання, а також утримуватися від спілкування з підозрюваною своєю помічницею Тетяною Золотар та свідком.

Як відомо, Сараєва та його помічницю Тетяну Золотар викрили «на гарячому». За версією слідства, Золотар була пособницею судді в одержанні неправомірної вигоди в 15 тисяч гривень за винесення рішення в справі про адміністративне правопорушення. Гроші передавалися двома траншами. Відразу після передачі другої частини неправомірної вигоди суддя й був викритий «на гарячому».

Нагадаємо, 18 квітня НАБУ завершило розслідування цієї справи і відкрило стороні захисту доступ до матеріалів справи. Пізніше суд обмежив йому строки ознайомлення з розслідуванням детективів.

Джерело: www.slovoidilo.ua
08.07.2019

Сьогодні
24 жовтня 2019

Анонс подій:

 

 

 


Архів заходів Центру>>

 


 

Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

 

Архів публікацій>>

 


 

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація