МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 

 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Підвищення іміджу та авторитету суду в епоху інформаційної відкритості

 

Імідж державної структури… Чи варто управлінцям та працівникам дбати про репутацію своєї установи?

У сьогоденні існують різні суспільні настрої щодо органів судової влади, але, на жаль, негативні оцінки у відсотковому співвідношенні ще переважають.

Для державної структури її репутація має функціональне та статусне значення, вона є показником рівня довіри і критерієм оцінки суспільством ефективності  управлінської діяльності держави загалом. Установі, у котрій суспільство прагне віднайти правосуддя та захистити свої права, вкрай важливо підтримувати позитивний діалог із громадськістю, адже це і є запорукою формування демократичного правового суспільства.

Імідж – це те, що фіксує ступінь відповідності дій правовладної установи вимогам та очікуванням конкретних соціальних груп  і усіх громадян.

Умовно можна виділити 7 критеріїв, за якими громадськість оцінює  і відповідно формує реноме будь-якої установи:

  1. діловий імідж організації;
  2. внутрішній імідж організації;
  3. візуальний імідж організації;
  4. соціальний імідж організації;
  5. імідж керівника або основних керівників організації;
  6. імідж працівників;
  7. імідж послуг, які надаються в установі.

Ми переконані, що підтримка та підвищення образу судової установи  –  не справа випадку або зручної нагоди, це, швидше, звичка та стиль життя усієї команди. Кожен працівник є важливою складовою для формування суспільного враження щодо суду.

Таким чином, щоденна якісна робота усіх працівників суду та патронатної служби – є запорукою налагодження успішної взаємодії із громадянами, що звертаються до суду. Лише отримуючи якісні судово-адміністративні послуги, громадськість не боятиметься йти до суду та захищати свої права і свободи, що є абсолютно звичним для європейського суспільства. Розуміючи, що суди є регуляторами правових відносин, а не заангажованими владними інституціями, українці будуть сміливіше дбати про свої права і відчувати надійну захищеність.

Цільовою аудиторією судової установи є не лише відвідувачі, а й усе суспільство, тому не менш значимою є просвітницька робота і активна зовнішня комунікація суду. Імідж будь-якого соціального інституту формується різними агентами соціального конструювання. Серед них основну роль відіграють засоби масової інформації: телебачення, друковані видання, мережа Інтернет тощо. Саме масмедіа формують у суспільстві образ судової установи та загальне уявлення про її стан та проблеми.

Вітчизняним законодавством визначено основні пріоритети розвитку інформаційного суспільства в Україні. Серед них є прагнення побудувати орієнтоване на інтереси людей, відкрите для всіх і спрямоване на розвиток інформаційне суспільство, у якому кожен міг би створювати і накопичувати інформацію та знання, мати до них вільний доступ, користуватися і обмінюватися ними, щоб надати можливість кожній людині повною мірою реалізувати свій потенціал, сприяючи суспільному і особистому розвиткові та підвищуючи якість життя.

Тож лише комплексний підхід у формуванні іміджу установи та постійне вдосконалення своєї роботи однозначно допоможуть покращити суспільні настрої щодо судової влади у нашій державі.

Джерело: Прес-служба 7ААС
16.09.2019

Сьогодні
05 червня 2020

Анонс подій:

 

 

 


Архів заходів Центру>>

 


 

Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

 

Архів публікацій>>

 


 

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація