МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 

 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Директора НАБУ притягнуто до адміністративної відповідальності

 

Рівненський апеляційний суд залишив без змін постанову Сарненського районного суду від 6 вересня 2019 року, якою посадовця суд першої інстанції притягнув до адміністративної відповідальності за ч.1 ст.172-5 КУпАП, та застосував до нього адміністративне стягнення у виді штрафу в сумі 3 400 грн. з конфіскацією подарунків в дохід держави.

Сьогодні суд апеляційної інстанції переглянув дві апеляційні скарги на постанову Сарненського районного суду від 6 вересня 2019 року, якою директора НАБУ притягнуто до адмінвідповідальності за те, що він порушив встановлені законом обмеження щодо одержання подарунків, одержавши подарунок у вигляді оплачених громадянином М. послуг оренди будинків, які розташовані в Сарненському районі, в період з 29 грудня 2018 року по 02 січня 2019 року вартістю 10 000 грн. та в період з 08 березня 2019 року по 10 березня 2019 року вартістю 15 000 грн., на загальну суму 25 000 грн.

Захисник Артема Ситника заявив два клопотання про повторний допит свідків і дослідження письмових доказів. Відхиливши перше клопотання, суд дослідив письмові докази та заслухав думку сторін. Артем Ситник і його захисник просили скасувати судове рішення місцевого суду  у зв’язку з відсутністю складу адміністративного правопорушення в діях директора НАБУ, прокурор наголошувала на законності й обґрунтованості постанови.

Рівненський апеляційний суд рішення суду першої інстанції залишив без змін, а апеляційні скарги захисника та посадовця — без задоволення.

Джерело: Прес-служба Рівненського апеляційного суду
13.12.2019

Сьогодні
12 липня 2020

Анонс подій:

 

 

 


Архів заходів Центру>>

 


 

Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

 

Архів публікацій>>

 


 

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація