МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 

 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Що судді варто знати при спілкуванні з медіа: відбувся тренінг для суддів Восьмого ААС щодо навиків комунікації

 

16 грудня 2019 року для суддів Восьмого ААС було проведено комунікаційний тренінг на тему: «Основи та практика спілкування з медіа, кризові комунікації». Захід відбувся з ініціативи голови Восьмого ААС Олега Заверухи з метою розвитку внутрішньої та зовнішньої комунікації суду в рамках реалізації Комунікаційної стратегії суду, а також для підвищення рівня готовності представників судової гілки влади до комунікації з медіа.

Голова суду О. Заверуха наголосив, що в умовах стрімкого розвитку комунікаційного напрямку у діяльності судової гілки влади, а також враховуючи роль і значення ефективної комунікації для становлення відкритого та зрозумілого для людей суду, комунікаційні знання та навики є необхідними для кожного судді. Саме тому, на переконання голови Восьмого ААС, очікування від тренінгу є високими: щоденна публічна діяльність суддів вимагає від кожного готовності до незручних питань, адекватної поведінки та правильного формулювання меседжів з тим, щоб авторитет суду тримати на належному рівні та щоб зростала довіра  до суду.

Під час тренінгу судді дізналися про основні правила спілкування зі ЗМІ, правила вербальної і невербальної комунікації; навчилися формулювати ключові меседжі під час участі у різних форматах медіа-заходів - коментаря, інтерв’ю, брифінгу, прес-конференції тощо; попрактикувалися ефективно доносити інформацію до цільових аудиторій.

Важливо, що судді Восьмого ААС отримали можливість потренуватись у записах коментарів на камеру: під час симуляції телеінтерв’ю учасники тренінгу давали відповіді на незручні/провокативні запитання, роз’яснювали  судові рішення тощо. Після цього усі переглядали відеозаписи, аналізували та обговорювали допущені помилки, а тренерка - директорка ГО «Громада. Лабораторія Соціальних Проектів», експертка із журналістики, стратегічних комунікацій та PR Арина Сатовська - давала поради і рекомендації. Ще однією частиною практичного тренінгу стала підготовка та симуляція прес-конференції.

Зауважимо, що такі тренінги для суддів одного суду проводяться вперше. Великий інтерес суддів до участі у тренінгу свідчить про актуальність теми та потребу практичної підготовки відповідно до вимог та запитів суспільства. За словами суддів, протягом багатьох років  їхня діяльність була «закритою» та спрямованою виключно на здійснення правосуддя. А про те, як комунікувати про судову діяльність назовні, ніколи ніхто не вчив. Тому такий тренінг став унікальною нагодою попрактикуватися у цьому напрямку, що безумовно стане корисним усім суддям у їх щоденній діяльності.

Восьмий ААС висловлює подяку українсько-канадському Проекту підтримки судової реформи за організацію і проведення тренінгу.

Джерело: 8aa.court.gov.ua
16.12.2019

Сьогодні
12 липня 2020

Анонс подій:

 

 

 


Архів заходів Центру>>

 


 

Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

 

Архів публікацій>>

 


 

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація