МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 

 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Підведено підсумки роботи Корольовського районного суду міста Житомира за минулий рік

 

У Корольовському районному суді м. Житомира 20 лютого 2020 року відбулася нарада під головуванням голови суду Юрія Драча, за участю керівника Територіального управління Державної судової адміністрації України в Житомирській області Василя Морея, під час якої обговорено стан виконання судом покладених на нього завдань і обов’язків у 2019 році та заходи, спрямовані на підвищення ефективності діяльності суду на поточний рік.

Голова суду представив звіт про діяльність у 2019 році, звернувши увагу колег на результати роботи суду за минулий рік. До Корольовського районного суду м. Житомира загалом надійшло 13259 справ та матеріалів. Судом розглянуто за звітний період 13090 справ та матеріалів. На кінець звітного періоду перебувало на розгляді 2637 справ та матеріалів. Середня кількість розглянутих справ та матеріалів на одного суддю становить 935. Середня кількість розглянутих справ та матеріалів, що перебували на розгляді у звітний період в розрахунку на одного суддю становить 1123.

Наведені цифрові показники свідчать про те, що Корольовський районний суд м. Житомира працює злагоджено і ефективно. Правосуддя здійснюється належним чином, приділяється увага якості здійснення правосуддя, із дотриманням строків розгляду, та вживаються необхідні заходи для забезпечення захисту конституційних прав та свобод людини, прав та інтересів юридичних осіб та держави.  

Судді  та працівники апарату суду  визнали належним рівень стану організації та здійснення правосуддя Корольовського районного суду м. Житомира, діяльність якого була спрямована на реалізацію конституційних гарантій забезпечення захисту прав, свобод і законних інтересів людини і громадянина, прав і законних інтересів юридичних осіб та держави. 

Начальник Територіального управління Державної судової адміністрації України в Житомирській області Василь Морей окреслив проблемне питання оплати праці працівників апарату, сказав, що Кабмін уже прийняв постанову щодо оплати праці державних службовців. Постановою Уряду затверджено нову Схему посадових окладів із визначенням коефіцієнтів для державних службовців судів, органів та установ системи правосуддя з урахуванням категорій, підкатегорій та рівнів державних органів. Після прийняття постанови, яка визначає Схему посадових окладів для державних службовців судів, органів та установ системи правосуддя, у штатні розписи будуть внесені відповідні зміни.

Стосовно процесу та організації роботи працівників суду виступила й керівник апарату Корольовського районного суду м. Житомира Людмила Хоцька. Наголосила, що усі проблемні питання, що виникають вирішуються у робочому порядку в найкоротші строки. Вживаються усі заходи для налагодження та вдосконалення забезпечення безперебійної роботи працівниками суду для ефективного функціонування судового процесу.

Очільник суду наголосив, що попри наявність позитивних результатів у діяльності суду, необхідно більше акцентувати увагу і на проблемних питаннях, конкретних шляхах їх вирішення та нових пріоритетах, які є на часі.

У ході наради голова суду Юрій Драч відмітив, що Корольовський районний суд м. Житомира справився із навантаженням і виконав поставлені завдання у минулому році. Подякував працівникам за виконану роботу, та побажав із не меншим натхненням працювати у 2020 році.

Консультант суду (із забезпечення зв'язків із ЗМІ)

Джерело: Прес-служба Корольовського районного суду міста Житомира
20.02.2020

Сьогодні
04 серпня 2020

Анонс подій:

 

 

 


Архів заходів Центру>>

 


 

Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

 

Архів публікацій>>

 


 

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація